Warszawa

Gdańsk

Poznań

Szczecin

TOP 5 realizacji lokalnych

1. Air Berlin / Kraków / bud. Szkieletor

Kampania linii lotniczych Air Berlin w Krakowie.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

2. TTW HOME / Katowice / ul. Chorzowska 73

Centrum wyposażenia wnętrz TTW HOME reklamuje się w Katowicach.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

3. Narty Słowacja / Katowice / Galeria Skarbek

Kampania promująca zimowy wypoczynek na Słowacji.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

4. Pepsi / ul. Korfantego / Katowice

Pepsi zmienia logo swojego flagowego produktu. Cała powierzchnia reklamowa na budynku Komag to ponad 2100m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

5. UM Szczecin / ul. Chorzowska / Katowice

Promocja województwa zachodniopomorskiego. Opakowanie budynku przy ul. Chorzowskiej składa się z dwóch powierzchni - łącznie ponad 500m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

6. Coca Cola / Rondo Mogilskie / Kraków

Promocja Coce Live Festival przy Rondzie Mogilskim o powierzchni 780m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

7. Tag Hauer / Szkieletor / Kraków

Ekspozycja nowej linii zegarków Tag Hauer. Promocja przy Rondzie Mogilskim na budynku Szkieletora. Reklama mieści się na powierzchni 1500m2

FIRMA GODNA ZAUFANIA

8. S.Oliver / ul. Mickiewicza / Katowice

Marka S.Oliver promuje się w centrum Katowic przy ul. Mickiewicza. Ekspozycja zajmuje 160m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

O Reklamie Śląskiej - Katowice

Rok 2010 to kolejny etap rozwoju grupy BP Media; w roku tym tworzymy biuro regionalne w Katowicach, stanowiące część Reklamy Śląskiej. Ogólnopolskie możliwości i potencjał oraz wiedza i doświadczenie blisko 50 osób z całej Polski, połączone z regionalną dbałością o Klienta dają nam możliwość oferowania Państwu rozwiązań optymalnych, zarówno w wymiarze regionalnym , jak i ogólnopolskim.

Ciągle zmieniająca się przestrzeń miejska w połączniu ze szczególną specyfiką naszego regionu jest prawdziwym wyzwaniem dla agencji outdoorowych. Zbudowanie i utrzymanie skutecznej sieci nośników wymaga codziennej pracy „na miejscu" i ciągłego analizowania zmian w infrastrukturze.

Reklama zewnętrzna jest dla wszystkich osób tworzących nasz zespół czymś znacznie więcej niż tylko pracą, a znalezienie najlepszych rozwiązań dla Państwa jest wyzwaniem, które staramy się realizować z pełnym zaangażowaniem.

Naszą sieć nośników rozwijamy tak, aby mieć możliwość realizacji skutecznej kampanii każdego produktu. Przy uruchamianiu miejsc reklamowych zadajemy sobie podstawowe pytanie: czy sam chciałbym się reklamować w tym miejscu, angażując własne środki? W naszej ofercie nie ma miejsca na nośniki z przypadku, osiąganie przez Państwa wymiernych korzyści z reklamy, to jedyna droga do naszego sukcesu.

W 2009 dołączyliśmy do grupy BP Media. Ideą , która legła u podstaw powstania firmy było przybliżenie kompleksowych rozwiązań i doświadczeń całej grupy lokalnemu klientowi z Dolnego Śląska. Nowe nośniki, nowi klienci, nowe wyzwania. Jesteśmy tutaj żeby im sprostać.

Naszym celem od samego początku było i jest stać się liderem lokalnego rynku. Obsługujemy kampanie o każdym zasięgu. Sieć naszych nośników obejmuje zarówno największe miasta regionu jak również mniejsze miejscowości i stale rośnie. Wciąż poszukujemy najlepszych lokalizacji, które spełnią najbardziej wyszukane oczekiwania.

Tworzymy zespół otwarty na opinie innych, ale potrafimy bronić naszych koncepcji by nasza wiedza i doświadczenie jak najlepiej służyły powodzeniu kampanii klientów. Potrafimy rozpoznawać potrzeby i dopasować do nich najbardziej optymalne rozwiązania. Projekt, produkcja, realizacja - za wszystko bierzemy całkowitą odpowiedzialność.

Jeśli szukasz skutecznego outdooru, jeśli twoje marzenia o sukcesie mają WIELKI FORMAT sprawdź naszą ofertę. Małe może jest czasem piękne ale wielkie jest skuteczne. Zapraszamy.

O BP Media Group

BP Media: outdoor, billboardy, zewnętrzna reklama wielkoformatowa

citilight bilbordy reklamowe, reklama na bilbordach, bilbordy, reklama wielkoformatowa, reklama outdoorowa, outdoor reklama reklama wielkoformatowa Warszawa, reklama zewnętrzna Warszawa, oudoor Warszawa reklama zewnętrzna Poznań reklama wielkoformatowa Poznań bilbordy Poznań reklama zewnętrzna Szczecin outdoor Gdańsk

Created by boxfish.pl